Для виконання танцю на тематику "50 відтінків кохання" Іраклі та його його вірна партнерка Яна Заєць станцювали пристрасне ча-ча-ча в ретро-постановці. Незважаючи на стильні костюми, шия Іраклі була зафіксована спеціальним бандажем. Під час виступу талановита пара навіть оголились, залишившись в одній білизні.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 3 випуск: як учасники шоу станцювали "50 відтінків кохання"


Виступ Іраклі Макацарії і Яни Заєць на "Танцях з зірками"

Бандаж, який Іраклі закріпив на шиї, не лише полегшував йому біль, а й додавав особливої родзинки у виступі.

"Танці з зірками 2018" 3 випуск дивитись онлайн – виступ Іраклі Макацарії та Яни Заєць

Нагадаємо, що минулого тижня під час репетиції з танцівницею Яною Заєць Іраклі Макацарія отримав травму та звернувся за допомогою до лікарів. Як показала магнітно-резонансна томографія, у нього були пошкоджені шийні хребці, через що лікарі не радили йому робити важкі фізичні навантаження.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 3 випуск: хто покинув шоу

Варто додати, що його травму встигла прокоментувати екс-учасниця "Танців з зірками" Слава Камінська. Вона опублікувала курйозне фото, на якому постала оголеною з учасниками танцювального шоу "Танці з зірками" Іраклі Макацарією і Лесею Нікітюк. Справа в тому, що від почату нового сезону проекту "Танці з зірками" на телеканалі "1+1" ще двоє учасників вже встигли отримати травми на паркеті. Спершу артистка Слава Камінська, впавши на репетиції, отримала травму спини, відтак не змогла брати участь у проекті та була дискваліфікована. Згодом телеведуча Леся Нікітюк показала поранені ноги від троянд та пошкоджену руку.

Танці з зіркамиЦе шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари.

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшиться кількість прямих ефірів та зірок-учасників – у шоу візьме участь 14 пар.