Фестиваль Burning Man 2017, який присвячений мистецтву, стартував 27 серпня. В ніч на 4 вересня в пустелі Блек-Рок провели традиційне спалення дерев’яної статуї людини (саме звідси і походить назва фестивалю "Палаюча людина").

Читайте також: На фестивалі пива Festzeltes вирує смертельна негода: є загиблі та поранені

Під час спалення американець Аарон Джоел Мітчелл силою прорвався через кордони охорони і застрибнув у палаючий арт-об'єкт. Пожежні намагалися витягнути його з багаття, але порятунок було ускладнено, адже частини інсталяції постійно падали. Лише після того, як вся конструкція впала, вдалося дістати тіло чоловіка.


Палаюча скульптура на Burning Man 2017

Постраждалого доставили на вертольоті в найближчу лікарню, проте лікарі констатували його смерть. Медики заявили, що в крові Мітчелла не було слідів алкоголю.

"Адміністрація Burning Man працює з місцевими і федеральними правоохоронними органами, розслідування загибелі чоловіка триває", – повідомили на офіційному сайті фестивалю.

Відомо, що загинув 41-річний американець.

Довідка: Burning Man – масштабний тижневий фестиваль, що проходить в пустелі Блек-Рок американського штату Невада з 1986 року. Його учасники в останній понеділок серпня з'їжджаються з усього світу, щоб побудувати імпровізований місто, а потім його розбирають. В останній день фестивалю проводять традиційне спалення дерев’яної скульптури людини.