Курйозною історією Маша Єфросиніна поділилася в інстаграмі. Напередодні свого 41-річчя ведуча наважилася кардинально змінити імідж, вкоротивши волосся та підстригши чубчик. Перед радикальним кроком зірка порадилася з шанувальниками, які не надто схвально відреагували на б'юті-експеримент.

До теми У довгій білій сукні та з маками в руках: Маша Єфросиніна зачарувала мережу літнім образом

Якщо впродовж карантину вона стикалася з хейтерами лише в мережі, то тепер Єфросиніній довелося почути критику в реальному житті. Вона зізналася, що в одному зі столичних закладів стала випадковим свідком розмови, яка стосувалася зміни її зачіски. Проте саме через неї відвідувачі не впізнали зірку й навіть не здогадувалися про присутність ведучої.

Той незручний момент, коли за сусіднім столиком обговорюють, як тобі не пасує чубчик, але через нього ж не впізнають і говорять супер голосно,
– написала Маша Єфросиніна в інстаграм-дописі.

Образ Маші Єфросиніної

Для виходу в ресторан знаменитість обрала стриманий образ ділового стилю ніжних кольорів. На ній легка бузкова блуза з коміром-стійкою та пісочні шнани вільного крою з високою талією.

Аутфіт Єфросиніна доповнила масивними сонцезахисними окулярами та великими сережками-кільцями, зібравши коротке волосся в низький хвіст. Ведуча позувала на балконі в сонячну погоду, розкинувши руки на перила.