Провокативні фото з'явилися в особистому інстаграм-профілі зірки. Судячи з усього, Катя Осадча шалено чекала літнього сезону, адже відкрила його ще серед ночі за тридцять хвилин до півночі. Аби зробити купання більш пам'ятними, вона вирішила плавати топлес.

До теми Даша Астаф'єва позувала топлес на балконі: сексуальні фото 18+

Знаменитість після лазні занурилася у холодний басейн, температура води сягала лише 12 градусів. Варто зауважити, що перепад температур викликав незабутні емоцій в Осадчої, які вона не приховувала на серії світлин. Зірка насолоджувалася відпочинком у самих шортах, оголивши груди без бюстгальтера. Пишний бюст зірки прикривали хвилі.

Ведуча, яка звикла з'являтися перед публікою у розкішних сукнях та з вишуканою зачіскою, зібрала волосся у високий пучок та показала обличчя без макіяжу.


Катя Осадча влаштувала нічні купання без бюстгальтера / Фото: Instagram / @kosadcha


Катя Осадча влаштувала нічні купання без бюстгальтера / Фото: Instagram / @kosadcha

Як відреагували фоловери

Прихильники зірки не приховували свого захоплення життєрадісною поведінкою Осадчої. Вчинок кумира користувачі мережі назвали авантюрним та не залишили без уваги відсутність бюстгальтера на її тілі: "Катя, ви геніальна авантюристка. Так відверто, мужньо зустрічати літо", "Купальник покинув чат".