Фахівці взяли до уваги прорахували кількість підписників, якість і актуальність контенту, а також залучення аудиторії.

У підсумку експерти Forbes склали рейтинг 10 найвпливовіших фітнес блогерів.

1. Кайла Ітсінес

Дівчина зайняла сходинку лідера, адже заробляє мільйони завдяки фітнес додатку на смартфон та турам із майстер-класами. На Кайлу підписано майже 7 мільйонів людей.

Читайте також: Як уникнути помилок на першому тренуванні в спортзалі: поради від тренера

2. Дженніфер Селтер

Раніше блогерка працювала у спортзалі, однак згодом почала вести акаунти в Instagram і YouTube. Зараз кількість її підписників перевищує 11 мільйонів.

3. Емілі Скай

Емілі автор власної фітнес-програми. А ще дівчина бере участь у різних телешоу, рекламі, презентаціях і фотосесіях. У дівчини більше двох мільйонів підписників.

4. Мішель Левін

Бодібілдер займається розробкою харчових добавок і спортивного інвентарю під власним брендом. За нею стежать 14 мільйонів фанатів.

5. Джо Вікс

Фітнес тренер створив великий бізнес на вавчальх відео та кулінарних книгах з правильного харчування. На сторінки Джо в соцмережах підписано більше двох мільонів осіб.

6. Кейсі Хо

Експерт з пілатесу випускає книжки та навчальні ролики, а також – лінію спортивного одягу . У дівчини більше мільйона шанувальників.

7. Сімеон Панда

Британський фітнес експерт розробляє лінійку спортивного одягу та аксесуарів для спортзалу, а також видає книги. Він може похвалитися 8 мільйонів підписниками в соцмережах.

8. Елізабет Лопес

Вона відома, як власник мережі залів Hourglass Workout. Фітнес блогерка має більше двох мільйонів підписників у соціальних мережах.

9. Наталі Джилл

45-річна Наталі отримала популярність, коли почала фотографувати свій раціон у прагненні схуднути після вагітності. Згодом у неї з'явилося безліч шанувальників, які допомогли їй створити бренд. Зараз вона також випускає диски з вправами і книги.

10. Рейчел Братен

Замикає десятку найкращих шведка Рейчел Братен. Вона почала вести свій блог у 2013 році і за цей час знайшла більше двох мільйонів шанувальників. Братен викладає йогу і навіть випустила книгу Yoga Girl, яка стала бестселером.