У першому тижні у 3 сезоні "Топ-модель по-українськи" перед дівчатами стояло чимало складних завдань. Вони могли проявити себе у фотосесії та на дефіле. Найкращою стала Мальвіна — вона отримала імунітет.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон 3 випуск: дівчата потрапили до модельної казарми

А всі інші учасниці потрапили в номінацію. На усіх 16 дівчат чекав останній шанс у боротьбі за участь у проекті.

Це став дефіле-батл. Дівчатам потрібно самостійно вибрати собі конкурентку.

В самому кінці залишилась Каріна та Даша, яка перемогла у онлайн-кастингу. Остання була не надто хороша у дефіле, адже її козирем була фотосесія. Однак, у парі з Каріною вона була на голову вищою. Тож саме Даша проходить далі. А Каріна їде додому.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон 2 випуск: стали відомі усі фіналісти

Нагадаємо, Каріна стала саме тієї 16 учасницею, яку експерти обрали вже після завершення офіційної частини. Дівчина потрапила на проект бонусом і не виправдала очікування експертів.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон: учасники шоу та їхні фото

Топ-модель по-українськи Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе. Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.