У 14 випуску шоу "Топ-модель по-українськи" 2 сезон Яна мала в арсеналі кілька вдалих випробувань, зокрема зйомка із Юлею Саніною. Але вона не змогла втримати достатню кількість зірок, тож саме вона потрапляє до кімнати смутку.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск: зміна правил та зйомка з Юлею Саніною

Єгор теж працював непогано. Але він був на дні турнірної таблиці, в його активі всього 2 зірки. Тож саме він склав компанію Яні у кімнаті смутку.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск дивитися онлайн: дефіле з собаками

Битва за життя – це фотосесія. Яна та Єгор знімається у соціальній рекламі, щоб запобігти насильству у сім'ї. Першою знімалась Яна.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск дивитися онлайн: повстання машин

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 13 випуск: хардкорний тиждень та роздягання на швидкість

В дитинстві її била рідна мати, тож вона вирішила відтворити емоцію, яку переживала в дитинстві. І кадр вийшов дуже сильний – до мурашок по тілу.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск дивитися онлайн: моделі накачали губи і груди

Єгор так і не зміг видавити із себе ті емоції, які вимагав задум. Тож довелось кликати гримера, щоб хлопцеві додали штучні сльози.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск дивитися онлайн: фотосесія з Саніною

Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск дивитися онлайн: хто потрапив до кімнати смутку

А хто з учасників став кращим, чиє відео є емоційніше – вирішать звичайні глядачі. І люди більше повірили Яні, тож саме вона залишається у проекті.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 14 випуск дивитися онлайн: учасників довели до сліз

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон: учасники шоу та фото

Топ-модель по-українськи Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.