У 8 випуску шоу "Топ-модель по-українськи" 2 сезон першим учасником, що потрапив у кімнату смутку став Максим. Він не умів виграти у жодному із завдань. Більше того, під час випробування, в якому він брав участь з подругою Юлею, саме Макс запоров увесь кадр. Тож вибір суддів став цілком прогнозованим.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 випуск дивитись онлайн: хто потрапив до лікарні

Не надто вдало минув тиждень і для Софі. Дівчина дуже яскраво поводилась на бекстейджі, але цього не видно під час випробувань. Особливо цинічним був момент, коли Софі спробувала налякати одного із п'ятірки найкращих, аби зайняти його чи її місце. Але так не має поводитись справжня модель. Тож саме вона складе компанію Максиму у боротьбі за життя на проекті.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон: учасники шоу та фото

У битві за життя на проекті учасники змагаються на вейкборді. Обох одягли у офісний одяг, а моделі мали відіграти емоцію, ніби вони спізнюються на важливу ділову зустріч. Обоє відіграли емоцію дуже добре.

Та більше вдалих кадрів було в Максима. А це означає, що на цьому тижні проект покидає Софі.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск: смертельно небезпечне дефіле та швидка на шоу

Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 випуск дивитись онлайн: дефіле по розпеченому подіумі

Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 випуск дивитись онлайн: романтика у крижаній печері

Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 випуск дивитись онлайн: хто отримав реальний контракт із замовником

Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 випуск дивитись онлайн: хто порапив у кімнату смутку

Топ-модель по-українськи 2 сезон 8 випуск дивитись онлайн: перегони на на вейк-бордах

"Топ-модель по-українськи" Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.