Попри щоденні зйомки, які поєднуються з материнством телеведуча Маша Єфросиніна – запеклий любитель серіалів. Знаменитість щовечора приділяє час кільком серіям улюблених медіафраншиз. Відтак для своїх підписників Маша Єфросиніна склала традиційну "п'ятірочку", які серіали варто переглянути на дозвіллі.

Читайте також: Участь Оксани Марченко в "Танцях з зірками": Маша Єфросиніна несподівано прокоментувала скандал

"Я вирішила розповісти вам про серіали. Який серіал хочеться дивитися, але після перегляду першої серії доводиться відходити місяць. Серіал, який знайшла випадково. Той, що сподобається всім, хто, як і я, любить жіночий колючий гумор. Серіал про зради. І той, що рекомендую подивитися, як чоловікам, так і жінкам", – анонсувала свою "п'ятірочку" Маша Єфросиніна.

1. "Чорне дзеркало"

За словами Маші Єфросиніної, "Чорне дзеркало" – це, мабуть, єдиний серіал, після якого потрібен час для оговтання від побаченого. Після перегляду кілька серій телеведуча вбачила задум режисерів – вона побачила тонку сатиру, як технології змінюють та впливають на поведінку людей.

Дивіться трейлер серіалу "Чорне дзеркало":

2. "Помаранчевий – хіт сезону"

Маша Єфросиніна переглянула цей серіал під час лікарняного. Зірка переконана, що непересічна історія про жіночу в'язницю сподобається тим, хто любить гострий гумор.

Дивіться трейлер серіалу "Помаранчевий – хіт сезону" (відео):

3. "Зрада"

Цей серіал тонко відображає всі особливості зради. Маша Єфросиніна радить переглянути його як жінкам, так і чоловікам.

Дивіться трейлер серіалу "Зрада" (відео):

Читайте також: Топ-5 міст світу, які Маша Єфросиніна запам'ятає на все життя

4. "Ігри престолів"

Хоч Маша Єфросиніна не любить жорстокі кадри, однак цей серіал вона переглянула від першої до останньої серій. Телеведуча додала, що "Ігри престолів" в певній мірі є якимось магічним, тому вартий уваги кіноманів.

Дивіться трейлер серіалу "Ігри престолів" (відео):

5. "Велика маленька брехня"

Маша Єфросиніна зазначила, що цей серіал повинна переглянути кожна жінка. Це справжня драма, варта всіх премій "Оскара": бездоганна акторська гра, робота режисера та динамічний сюжет.

Дивіться трейлер серіалу "Велика маленька брехня" (відео):

Дивіться відеоблог Маші Єфросиніної "Топ-5 серіалів":