Уся Європа вже з захопленням готується до одного з головних зимових свят – Різдва. В центрі міст ставлять красиві ялинки, а вулиці прикрашають гірляндами та іграшками. Провести вихідні в чудовій святковій атмосфері, надихнутись новорічним настроєм чи просто відпочити та зарядитись енергією від нових вражень можна недалеко за межами України.

Читайте також: Новорічна ялинка від Dior: знаменитий бутик у Парижі прикрасили ілюмінацією – відео

Топ-5 місць, де можна провести зимові вихідні

1. Варшава

У столиці Польщі, звісно, буде найбільша ялинка та найкращі веселощі. Красива архітектура в поєднанні із красивим декоруванням створить незабутню атмосферу свята.


Варшава, Старе місто / Instagram / @tania_pomorianska


Варшава, Старе місто / Instagram / @tania_pomorianska

2. Краків – друге після Варшави місто за величиною. На головній площі міста стоїть величезна ялинка, їздять карети з кіньми, продаються солодощі та теплі напої. Веселий відпочинок гарантовано.


Краків / Pinterest


Краків / Pinterest

3. Місто Ряшів – невелике воєводське місто Польщі. Багате архітектурними пам’ятками та гарними краєвидами. Через нього протікає річка Віслок. Населення містечка близько 190 тисяч, тому якщо ви планували затишну і спокійну поїздку, плануйте її в Ряшів (Rzeszow).


Ряшів / Pinterest

Читайте також: Winter is coming: як підготуватись до гірськолижного сезону ще восени

4. Морське око

Якщо захочеться просто активно провести час та побачити щось дуже особливе, перше в списку must visit повинно бути саме це місце. Природа створила неймовірної красоти пейзажі.


Морське око / Instagram / @tatromaniak.pl

5. Печера Рай

Одна з найкрасивіших печер у Польщі. Її довжина становить близько 240 метрів, але досліджено всього 180. Напевне, це найкрасивіші утворення вапнякового походження.


Печера Рай / Pinterest