Музей Вікторії і Альберта

Країна: Великобританія

Графік роботи: щодня з 10:00 до 17:45; у п'ятницю до 22:00

Музей Вікторії й Альберта є одним із найвідоміших пам'яток архітектури Лондона. У будівлі зібрана найбільша у світі колекція декоративно-ужиткового мистецтва.


Музей Вікторії та Альберта у Лондоні

Спершу, що вразить відвідувачів, це зовнішній вигляд музею. Адже будівля площею 51 тисяча квадратних метрів розташована в одному з найпрестижніших районів міста та нагадує розкішний палац. Фасад оздоблений красивим орнаментом та фресками, а над входом встановлена статуя принца Альберта.


Статує принца Альберта над входом музею

Постійна експозиція займає майже 150 залів. Там можна побачити колекції про еволюцію моди, скульптури, а також мистецтво Європи та Азії.

Дивіться фото з розкішного музею Альберта та Вікторії у Лондоні:

Музей сучасного мистецтва Парижа

Країна: Франція

Графік роботи: щодня з 10:00 до 18:00; у четвер до 22:00

Музей розташований у центрі Парижа, а саме в кількох метрах від відомої Ейфелевої вежі. Там зібрані одні із найкрасивіших експонатів сучасного мистецтва в Європі. До колекції входять понад 13 тисяч творів, що характеризують найвидатніші художні напрями XX століття.


Музей сучасного мистецтва у Парижі

Постійна експозиція поділяється на два величезні зали. В першому розміщені твори легендарних Пабла Пікассо, Роберта Делона, Амадео Модільяна та інших. Також в музеї представлені предмети інтер'єру початку ХХ століття. Другий зал зібрав у собі твори різних напрямків мистецтва після 1960 року.


В музеї представлені екпозиції різних напрямків мистецтва ХХ століття

Окрім ексклюзивних експозицій, музей відомий й гучною крадіжкою, яка сталася у 2010 році. Тоді невідомі вкрали художні полотна на суму 95 мільйонів євро. Однак це не стало причиною зробити вхід до унікальної будівлі платним.


Виставка у Музеї сучасного мистецтва

Національна галерея Лондона

Країна: Великобританія

Графік роботи: щодня з 10:00 до 18:00; у п'ятницю до 21:00

Один із найвизначніших художніх музеїв Великобританії вміщує у собі 2 300 полотен західноєвропейського живопису XIII – початку XX століття. Увагу туристів міста завжди привертає будівля музею, адже вона розташована в самому центрі Лондона, на Трафальгарській площі.


Національна галерея Лондона

Відвідувачам пропонують абсолютно безкоштовно познайомитись з живописом, графікою, гравюрами відомих світових митців. До прикладу, у галареї можна побачити картини Пітера Рубенса, Рембрандта ван Рейна та Тіціана.

Дивіться фото з Національної галареї Лондона:

Національний музей Данії

Країна: Данія

Графік роботи: з вівторка до неділі з 10:00 до 17:00; понеділок – вихідний день

Один із найкрасивіших музеїв країни розташований у місті Копенгаген з 1743 року. Там гості та місцеві жителі можуть краще ознайомитись з історією Данії та поринути у світ унікальних експонатів. Данські вчені зібрали їх з усіх материків та островів країни.


Національний музей Данії

Унікальністю музею є колекція артефактів періоду Вікінгів, а також Труннхольмська колісниця та золоті роги з Галлехуса. Найвідомішим експонатом вважається Сонячний візок. Це великий бронзовий кінь, який запряжений в колісницю у формі сонця.


Музей допоможе дізнатись більше про історію країни


Унікальні експонати музею

Мадридський музей монетного двору

Графік: з вівторка до п’ятниці з 10:00 до 17:30; субота, неділя, понеділок – вихідні дні

Країна: Іспанія

Один з найкращих музеїв світу, який присвячений історії грошей, розташований у Мадриді. Будівля поділяється на декілька великих залів, зокрема, історичну бібліотеку з роботами XVI-XIX століття та виставкові кімнати.


Мадридський музей монетного двору

У будівлі відвідачам пропонують подивитись на унікальні старовинні колекції монет, медалей, поштових марок, лотерей та дізнатись про їхню історію.


У музеї зібрані гроші різних епох

Особливістю музею є те, що там можна побачити, як змінювались гроші за період понад 2700 років. Також працівники продемонструють процес виготовлення купюр Давньої Греції та сьогодення.