Для вибагливих туристів, які не можуть відмовитись від комфорту і хочуть побути у максимальній близькості з природою, є чудовий варіант – глемпінг, так званий відпочинок у стилі "еко".

З розвитком екотуризму активно почали з'являтись глемпінги, які дозволять провести канікули на природі з максимальним комфортом.

Готель "Attrap'Rêves" у Франції

Цей готель став одним з перших у стилі глемпінгу. Будиночки у вигляді перевернутих круглодонних колб. Такі апартаменти чудово інтегруються у навколишнє середовище.

Готель "Whitepod" у Швейцарії

Розташований екоготель в Альпах на висоті 1400 метрів над рівнем моря. З куполоподібних наметів відкривається неймовірний пейзаж на засніжені вершини.

Готель "Worms and Doughnuts Campsite in Yang-Pyeong", Південна Корея

На території відпочинкового комплексу можна знайти апартаменти найрізноманітніших форм – намети розроблені у формі закручених труб та пончиків. Панорама відкриває вид на ліс і струмок.

Готель "Kakslauttanen" у Фінляндії

У місті Сааріселькя розташований ще один унікальний готель. Кімнати зроблені у вигляді скляних куполів, а інтер'єр вразить вишуканим смаком.

Готель "Treehouse" у Швеції

Мріяли у дитинстві про будинок на дереві? Тоді цей готель саме для вас. Зовнішні стіни апартаментів зроблені з дзеркального скла, яке маскує його в оточенні. З деревного будинку відкривається панорамний вид.