Відомо, що опитування створила туристична компанія Big 7 Travel. Близько півтора мільйона користувачів мережі визначали, яка нація є найсексуальнішою у світі. При цьому рецензентам, які віддавали свої голоси за фаворитів, не давали жодних критеріїв чи обмежень у виборі.

Читайте також: Настя Каменських засвітила пишні груди у відвертій сукні

За результатами голосування, українці зайняли першість. До десятки переможців також ввійшли Данія, Філіппіни, Бразилія, Австралія, Південна Африка, Італія, Вірменія, Британія та Канада.

Такі приголомшливі дані мають своє пояснення, адже українки і справді мають славу одних з найпривабливіших жінок. Про це відомо і в далекій Колумбії, звідки родом популярний співак Maluma. Перед своїм першим візитом до Києва артист зізнався, що хоче побачити не тільки визначні місця столиці, але й українських дівчат, якими захоплюється весь світ.

Скажу дуже відверто: усі тільки говорять про дівчат та жінок з України. Звичайно, я хочу прогулятись визначними місцями Києва. Але із захопленням чекаю можливості побачити, які ж вони – українські дівчата,
– зізнався Maluma у програмі "Світське життя".

Журналісти LifeStyle 24 вирішили вкотре довести, що українці і справді заслуговують звання "Найсексуальнішої нації", підібравши фото артисток вітчизняного шоу-бізнесу, які підкорили мережу.

Тіна Кароль

Даша Астаф'єва

Оля Полякова

Настя Каменських

Слава Камінська

Юлія Саніна

Надія Дорофеєва

Мішель Андраде

Злата Огневич

Вікторія Смеюха