Про це повідомляє Cikavosti.

Загроза №1 – супервулкан

Виверження супервулкана може призвести до вулканічної зими на всій планеті. Вона може виникнути через потрапляння попелу і пилу в атмосферу. Через високу температуру – 400 градусів – пірокластична хвиля після виверження вулкана здатна спалити людські тіла. Також виверження вулкана може стати причиною землетрусів і цунамі. Окрім того, опади попелу дуже отруйні.

Загроза №2 – "ядерна" зима

При цьому явищі температура повітря на Землі впаде від -15 до -50 градусів Цельсія. Важкі погодні умови можуть протриматися протягом всього року, що приведе до загибелі тваринного і рослинного світів.

Загроза №3 – астероїд

Серйозну загрозу для нашої планети становить астероїд. Науковці зазначають, що зіткнення Землі з астероїдом еквівалентно вибуху водневої бомби. Проте вчені заспокоюють, що наступні кілька століть Землі зіткнення з астероїдом не загрожує.

Загроза №4 – парниковий ефект

Це явище є серйозною загрозою, оскільки воно призводить до глобального потепління і стихійних катаклізмів. На думку вчених, якщо людство не вирішить проблему руйнування озонового шару, то до апокаліпсису залишиться приблизно 300 років.

Загроза №5 – загибель Сонця

Якщо Сонце "згасне", то на Землі запанує темрява і холод. Варто зауважити, що вчені довели: тривалість життя Сонця складає 13 мільярдів років, з яких п'ять воно проіснувало.

Загроза №6 – космічний викид енергії

Масштабний космічний викид енергії відбувається приблизно раз на мільйон років. Гамма-сплеск миттєво може знищити все живе на опроміненій частині планети. Решта життя зникне дещо пізніше за рахунок вторинних ефектів.

Загроза №7 – глобальна пандемія

Вчені не виключають того, що може з'явитись вірус, який вразить все живе на планеті. Ймовірно, глобальна пандемія може бути викликана штамом вірусу із швидким перебігом хвороби або надзвичайно високою смертністю.

Читайте також: Науковці з NASA назвали дату всесвітнього потопу