Ось лише декілька корисних лайфхаків з роботою Google Play, пише "Лайфхакер".

Автоматичне оновлення

Не секрет, що деякі додатки після оновлення стають гіршими, аніж до того. В Google Play можна відключити автоматине оновлення в будь-якої програми.

Відкрийте сторінку програму, яку ви хочете зберегти. У верхньому правому кутку натисніть на три крапки та зніміть галочку з опції "Автооновлення".

Тільки релевантні відгуки

Щоб читати лише корисні та актуальні відгуки до програм, використовуй параметри фільтрації в каталозі Google Play. Там можна залишити коментарі лише тих людей, у яких, наприклад, такий же смартфон, як і у вас.

Нові програми

В Google Play є спеціальний розділ "Тестування бета-версій". Там зібрані програми, які ще не були представлені офіційно. Нові ігри та програми на цьому етапі часто можна використовувати безкоштовно.

Інді-гра

Це один із прихованих розділів каталогу Google Play. Там заховані найкращі ігрові проекти незалежних розробників. Знайти цей розділ не так вже просто. Спочатку потрібно ввести в пошуковику запит Indie Corner. І лише потім перейти за посиланням, яке приготував Google.

Батьківський контроль

В каталозі дуже багато програм, які призначені лише для дорослих. Тож якщо у ваших дітей є смартфон, то вони цілким можуть скачати непотрібні для них додатки.

В настройках пристрою можна включити обмеження по віку, тоді ви точно будете впевнені в безпеці своєї дитини.

Читайте також: Що зміниться у новій версії Android: ТОП-6 нововведень

Список бажань

Список бажань був створений на той випадок, якщо додаток вам дуже сподобався, але у вас немає можливості його зараз скачати. Наприклад, поганий Інтернет. Тож програму можна додати у цей розділ.

У ньому вони збережуться і ви спокійно можете їх знайти в будь-який час доби.

Багато ярликів

Часто користувачі не використовують ярлики для кожного окремого додатку на робочому столі, а шукають їх у групі "Додатки". Якщо ви один із них і не хочете засмічувати свій робочий стіл, то автоматичне створення ярликів на робочму столі можна відключити.

Просто відкрийте опції Google Play і відключіть функцію "Додавати значки".