Як повідомляє Us Weekly, екс-дружина Тома Круза – акторка Кеті Холмс – зовсім не перешкоджає доньці бачитись із батьком. Та от голлівудський татусь абсолютно не бажає спілкуватись із 12-річною Сурі. Упродовж 5 років він жодного разу не бачився з дівчинкою.

Читайте також: Том Круз осоромився перед журналістами: фотофакт

Інсайдери видання стверджують, що причиною уникання своєї дитини є релігія. Саме віра стала причиною розлучення Тома Круза та Кеті Холмс у 2012 році. Тоді акторка відмовилась приймати саєнтологічні вчення та привчати Сурі до цього. Відтак дівчинка разом із зірковою мамою ходить до католицької церкви.

Кожній людині дозволено бачити свою дитину, якщо вона цього дійсно хоче. Том зробив свій вибір: він не зустрічається з донькою, бо вона не саєнтолог,
– заявив інсайдер.

За інформацією ЗМІ, 12-річна Сурі неодноразово писала листи та намагалась домовитись про зустріч із батьком. Однак Том Круз продовжує добровільно уникати її.


Кеті Холмс з донькою Сурі / Us Weekly

Що таке саєнтологія?
Це новий релігійний рух, заснований у США. Вперше він виник у 1950-их роках. Сама релігія, яку заснував письменник Рон Габбард, включає філософію і техніку духовного вдосконалення. Вчення, написане літератором, має прихильників у 100 країнах світу та вважається найконфліктнішим.