Відповідний допис актор розмістив на сторінці у фейсбуці. За його словами, він з Ритою Вілсон перебувають на самоізоляції в одному з маєтків. Будинок пара винаймала на час зйомок нового проєкту за участю Тома Генкса. Актор запевняє, що почувається добре та не має лихоманки.

Дивіться також: Найкращі фільми з Томом Генксом, які можна переглядати вічно

"Гей, друзі. Хороші новини: один тиждень після позитивного результату тесту, під час самоізоляції, симптоми майже однакові. Нема лихоманки. Складання білизни і миття посуду призводить до дрімання на дивані. Погані новини: моя дружина Ріта Вілсон виграла шість роздач Джин Рамі поспіль і лідирує на 201 очко", – з гумором розповів Том Генкс.

Окрім цього, актор поділився, що з собою в Австралію взяв друкарську машинку. За збігом обставин, її назва – корона, на що з гумором звернув увагу Том Генкс.


Том Генкс розповів, як почувається після виписки зі шпиталю / Facebook / @TomHanks

Раніше журналісти LifeStye 24 повідомляли, що Том Генкс та Рита Вілсон захворіли на коронавірус. Пара відчула перші симптоми недуги та одразу ж звернулась до медиків. Тести на COVID-19 були позитивними, відтак 12 березня зірок госпіталізували. Сам Том Генкс запевняв, що пробуде у лікарні стільки, скільки це буде потрібно.

Вже 17 березня син подружжя оголосив, що його батьки почуваються добре та вже покинули госпіталь. Чет Генкс додав: "Швидке відновлення моєї рідні, вони вже не у госпіталі. Звичайно, вони все ще перебувають на домашньому карантині, однак почуваються вже значно краще. Так що це полегшення".

Том Генкс та Рита Вілсон – не єдині знаменитості, у яких виявили коронавірус. З недугою борються Софі Трюдо, глава корпорації Universal Music Group Лучіан Грейндж, а також актори Ідріс Ельба, Крістофер Гів'ю, Рейчел Меттьюз, Ольга Куриленко. Загалом на коронавірус захворіли майже 180 тисяч людей, а від пневмонії, спричиненої вірусом, померли понад 7 тисяч осіб.


Дані про смертність від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу