Модний показ бренду Mugler відзначився не лише стильною весняно-літньою колекцією зі спортивними та художніми елементами, а й новим образом Тіни.

Читайте також: Венсан Кассель та Тіна Кунакі вперше після весілля з’явилися на людях: фото

Для світського виходу новоспечена дружина Венсана одягнула чарівні оксамитові штани темно-зеленого кольору, сині черевики на підборах та білу блузу з відвертим декольте, яка ледь приховувала груди дівчини. Але Кунакі не поспішала приховати свої принади, а навпаки – підкреслила звабливий наряд прозорим білим бюстгальтером, який проглядався під блузою.


Тіна Кунакі на Тижні моди в Парижі


Тіна Кунакі на Тижні моди в Парижі

Днем раніше чоловік Тіни Венсан Кассель відвідав з нею інший показ Etam на Тижні моди в Парижі. Пара виглядало разом цікаво і доволі стильно.


Тіна Кунакі і Венсан Кассель на Тижні моди в Парижі

Нагадаємо, що Венсан Кассель освідчився Тіні в березні цього року, а 24 серпня пара побралася. Вони познайомилися в 2015 році на острові Ібіса одразу після того, як Венсен Кассель розлучився з Монікою Беллуччі. Незвична зовнішність моделі та розкішні форми привабили 51-річного актора. Відтак вони почали таємно зустрічатись, не коментуючи свої стосунки до 2016 року.