Вже об 21:00 всі глядачі зможуть побачити перші постановки учасників "Танці з зірками 2019". Та поки зіркові пари готуються до виходу на паркет, на офіційній Instagram-сторінці проекту оголосили склад ведучих.

Читайте також: Танці з зірками 2019: всі учасники третього сезону популярного шоу

За словами організаторів, незмінно шоу буде вести актор і ведучий Юрій Горбунов. Традиційно, перший випуск з ним проведе українська співачка Тіна Кароль. Зірка не тільки буде оголошувати виходи учасників проекту на паркет, але й презентує нову пісню зі свого репертуару – "Вабити". Артистка готує кількахвилинне шоу, фрагмент якого потрапив до мережі.

Перший випуск з Юрієм Горбуновим проведе співачка Тіна Кароль. Саме ця легендарна пара вела проект 13 років тому! А на телеглядачів чекає сюрприз від співачки,
– оголосили представники шоу.

Окрім цього, стало відомо, хто буде вести онлайн-бекстейдж першого випуску "Танців з зірками 2019". Згідно з офіційними даними, це буде Олександр Попов – ведучий "Сніданку. Вихідний".

Читайте також: "Танці з зірками 2019": з якими партнерами знаменитості вийдуть на паркет

У 2019 році 14 пар змагатимуться за головний кубок проекту "Танці з зірками 2019". У дебютному ефірі, що пройде 25 серпня, вони продемонструють танець, який обрали зі своїми партнерами. За правилами проекту, жоден з учасників не покине шоу, однак отримає перші оцінки від журі та, можливо, критику. Оцінювати постановки будуть Катерина Кухар, Влад Яма та Франциско Гомес.