Як розповіла Тіна Кароль за лаштунками святкового концерту "З Днем народження, Україно!", її син Веніамін навряд чи буде займатись творчістю. Хлопчик, який навчається в одній з престижних шкіл Великобританії Repton Preparatory School, полюбляє математику та чудово знає цей предмет.

Читайте також: У коротких шортах і на підборах: Тіна Кароль засвітила пружні сідниці

"Він – звичайний хлопчик, милий, добрий. Чи буде займатись творчою діяльністю? Мабуть, ні. Але він дуже добре розбирається в математиці – краще, ніж мама. І я ним дуже пишаюсь!" – розповіла Тіна Кароль.

Окрім цього, артистка не оминула питань про спільне дозвілля з сином. За словами Тіни Кароль, вона проводить час з 10-річним Веніаміном, як тільки випадає така нагода. Зокрема, під час шкільних канікул хлопчик приїжджає до Києва, де проводить із зірковою мамою будні та супроводжує її на зйомках телепроектів. Окрім цього, Тіна Кароль досить часто відвідує Лондон.

Я не втрачаю можливості побачитися з сином: ми проводимо весь вільний час разом – на канікулах, на відпочинку. І цей час завжди проходить дуже насичено! Що ж до відпочинку, то я намагаюсь поєднувати його з роботою – наприклад, коли в мене концерт в Одесі,
– додала Тіна Кароль.

Раніше журналісти LifeStyle 24 показували, які таланти має 10-річний син Тіни Кароль. Хлопчик майстерно зіграв на піаніно мелодію, а його зіркова матуся продемонструвала це у мережі. Що цікаво, на початку він звернувся до підписників блогу зірки англійською мовою, що зворушило прихильників . "Мій любий, моє – все", – зазначила Кароль у підписі до відео.