Зробила артистка це в ефірі шоу "Суперінтуїція", що виходить на "Новому каналі". Тіна Кароль погодилась на участь в розважальному шоу, чим здивувала своїх прихильників. Її опонентом у випуску був актор "95 Кварталу" та популярний ведучий Євген Кошовий. В ефірі Тіна Кароль не сприймала його, як конкурента та зізналась, що захоплюється ним.

Дивіться також: Тіна Кароль одягнула медичну маску через епідемію коронавірусу: відео

Кошовий – душка. Я захоплююся ним як артистом. Він дуже талановита і порядна людина. Коли на знімальному майданчику збирається два хлопці, які з гумором на "ти", дівчині залишається тільки сміятися,
– зазначила Тіна Кароль.

Цікаво, що під час випуску "Суперінтуїція" два гумористи влаштували своєрідний батл з дотепності. Хвиля жартів не оминула й Тіну Кароль: її сміх порівнювали з чайкою, а також підколювали співачку проханнями взяти підказку, коли треба торкатися незнайомця в ящику. Вже після випуску шоу співачка зізналась, що весело провела час та не ображається на Сергія Притулу.

"Мені дуже подобається Сергій Притула як ведучий. У ньому є азарт і інтрига. А зйомки "СуперІнтуїції" були супер! Дуже драйвові. Я не очікувала, що буде стільки жартів під час шоу", – додала вона.

А хто ж переміг у випуску "Суперінтуїція" – Євген Кошовий чи Тіна Кароль – глядачі дізнаються вже 4 березня.


Тіна Кароль у шоу "Суперінтуїція" / Пресслужба


Розкішна Тіна Кароль на "Суперінтуїції" / Пресслужба