Тіна Кароль

Продюсер спростував заяву про фейковий роман Кароль і Балана: фани йому не вірять
11 трав
19:42
Днями продюсер "Голосу країни" Володимир Завадюк назвав роман Тіни Кароль і Дана Балана "синтетичним". Після розголосу в мережі та пресі він поспішив пояснити свою резонансну заяву та вибачитися перед зірками. Однак фани йому не вірять.
Тіна завжди була генієм піару, – Оля Полякова розповіла про конфлікт з Кароль
1 трав
20:13
Скандал Олі Полякової з Тіною Кароль досі залишається обговорюваним у соціальних мережах та серед зірок. Днями "королева ночі" знову висловилась про конфлікт. Вона зазначила, що її колега вдало скористалась ситуацією, щоб випустити нову пісню.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.