У неділю, 13 жовтня, артистці вкотре вдалось підкорити мережу ефектним виходом. Тіна Кароль з'явились перед глядачами "Танців зірками 2019" у розкішній вечірній сукні кольору фуксії. Вбрання ведучої мало глибоке декольте та сексуальний розріз від стегна. Звабливий образ Тіна доповнила взуттям на підборах та голлівудською укладкою волосся з легкими кучерями.

Читайте також: Тіна Кароль знялась у пікантній фотосесії перед шоу "Танці з зірками 2019"

Як виявилось, сукню такого ж дизайну артистка одягає не вперше. У 6 прямому ефірі "Танців" Тіна Кароль постала перед камерами у такому ж вбранні тільки чорного кольору. Ймовірно, автором сексуальної сукні був один з українських дизайнерів, який запропонував артистці повторити образ в стилі місіс Сміт.

Що відомо про "Танці з зірками"?
Це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Їх виступи оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. У 2019 році суддівські крісла зайняли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті хореографи Влад Яма та Франциско Гомес.

Вперше проєкт "Танці з зірками" на українському телебаченні з'явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проєкт "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Тоді ж перемогу отримала співачка Наталія Могилевська та хореограф Ігор Кузьменко. Після цього було проведено ще один сезон, де перемогу отримав комік Ігор Ласточкін та хореограф Ілона Гвоздьова.