Зворушливе привітання з нагоди дня народження матері Тіна Кунакі опублікувала в інстаграм-профілі. Популярна модель не лише відшукала архівні фото в сімейних альбомах, а й влаштувала особливу зйомку.

До теми Венсан Кассель привітав свою молоду дружину з 23-річчям: З днем народження, мій ангел

Як виглядала мама Тіни Кунакі

Світлина, яку показала зірка, зроблена 19 років тому. На той час Надя Кунакі була вагітна молодшим братом моделі Закарі. Вона позувала з маленькою донькою в саду, одягнувши довгу обтислу сукню червоного кольору зі східним принтом, яка підкреслювала її округлий живіт. 4-річна Тіна Кунакі тримала матусю за руку та була вбрана у синю сукню-комбінезон та кросівки. Варто наголосити, що мама знаменитості виглядає приголомшливо й досі.


Вагітна мама Тіни Кунакі 19 років тому / Фото: Instagram / @tinakunakey


Вагітна мама Тіни Кунакі 19 років тому / Фото: Instagram / @tinakunakey

Як виглядає Тіна Кунакі

Серію фото продовжив кадр, на якому постала сама модель. Навесні минулого року вона народила доньку Амазоні французькому кіноактору Венсану Касселю. Вагітною вона часто позувала перед камерою, а для однієї зі зйомок одягла сукню мами, яку вона зберегла для доньки. Тіна Кунакі позувала в тому ж вбранні, що й її мама 18 років тому, будучи вагітною сином.

"З днем ​​народження моя надзвичайна мама, мій приклад. Я люблю тебе всім серцем", – лаконічно та влучно прокоментувала зірка.


Тіна Кунакі в сукні мами часів вагітності / Фото: Instagram / @tinakunakey