Промовисті події з місця вручення ордену Тіні Кароль з'явивились на інстаграм-сторінці співачки. Почесна подія, ймовірно, відбулась в Офісі Президента України. Українська співачка гордо тримала у руках нагороду та вже отримала чимало привітань від своїх шанувальників: "Заслужено!", "Наша гордість!", "Вітаємо!", "Молодець", "Тіно, ти – найкраща".

До теми Потап, Тіна Кароль та Ірина Білик отримали почесні державні нагороди: реакція зірок

Для особливої події 35-річна артистка одягнула строгий та водночас стильний діловий look чорного кольору. Він складався із сукні мідідовжини прямого крою, що підкреслюв її бюст, та жакет із золотистими ґудзиками та рукавами довжини "три четверті". Свій образ вона доповнила босоніжками на підборах з тонкими ремінцями, золотистими прикрасами, ніжним макіяжем та фірмовою укладкою волосся.


Тіна Кароль отримала орден княгині Ольги III ступеня / Фото: Антон Кулаковський


Тіна Кароль з державною нагородою / Фото: Антон Кулаковський

Варто нагадати, що державні нагороди українським артистам Президент України присвоїв напередодні Дня Конституції. Відтак, Музиканти Потап та Арсен Мірзоян удостоєні званнями "Заслужений артист України", а співачки Тіна Кароль та Ірина Білик – орденами княгині Ольги ІІІ ступеня.

Володимир Зеленський привітав Тіну Кароль з відзнакою: відео