Про це Тимур написав на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Більше не холостяк: Дмитро Черкасов показав вагітну дружину

Телеведучий повідомив, що його маленька донечка відсвяткувала "маленький день народження". Мії виповнилося 4 місяці.

Усі ж батьки принаймні перший рік щомісяця святкують день народження своєї дитини? Ще рік тому я і подумати не міг, що найщирішою посмішкою мене вітатиме щовечора це маленьке щастя. Виявляється, у такому юному віці діти вже усвідомлені, можуть любити, сміятись, сумувати і так чітко висловлювати свої бажання. А ще татко тане, як сніговик навесні, коли вона грається своїми маленькими рученятами із його бородою. Так що бороду не голитиму ніколи,
– зворушливо написав зірковий татусь.

Крім того, дружина ведучого Інна Мірошниченко опублікувала факти про їхню донечку: до прикладу, Мія завжди посміхається вранці та не знає, що чоловіки бувають без бороди.

"У неї не буває поганого настрою чи осінньої хандри" , – зазначила кохана Тимура.

Так, малюк справді посміхається всім, поки її не вирішать сфотографувати, адже на камеру, за словами мами, вона позує з серйозним обличчям.


Тимур Мірошниченко з донькою / Instagram


Тимур Мірошниченко з дружиною і донькою / Instagram

Нагадаємо, що у квітні Тимур Мірошниченко та Інна взяли участь у спільній фотосесії для видання "Viva!", де й зробили офіційну заяву про очікування первістка. Вже згодом вони зізнались, що на момент їхнього весілля 21 січня дружина ведучого перебувала на 5 місяці вагітності. Чоловік став батьком донечки 18 червня.