Як відомо, український телеведучий Тімур Мірошниченко вперше став батьком. Пологи його дружини відбулись 18 червня. Щасливі батьки не стримували своєї радості від появи первістка та одразу ж взялись публікувати фото немовля, яке назвали Мією.

Читайте також: Танці в морі та багато посмішок: Лілія Ребрик поділилась кадрами з сімейного відпочинку

Не минуло й 2 місяців з часу появи дитини, як Тімур Мірошниченко з дружиною Інною та новонародженою донькою поїхали на відпочинок в Туреччину. Із сонячного курорту пара опублікувала чимало знімків, не приховуючи обличчя маленької Мії.

"Як і всі головні події цього року, багато чого вперше і цього разу: вперше втрьох на морі, перший політ Мії на літаку (якщо не рахувати півтора десятка перельотів, коли вона ще була одним цілим з Інною), перший дотик маленької ніжки до великого моря", – зворушливо написав Тімур Мірошниченко.

Телеведучий розповів, що відпочинок з дитиною – це не каторга, як вважають більшість молодих батьків. Тімур Мірошниченко відверто розповів про переваги подорожі з немовлям.

"А зараз про плюси відпочинку з дитиною. Ти завжди в тонусі, адже додаткова вага постійно на руках. Тобі все одно, який алкоголь подають у барі – місцевий чи елітний, бо на це немає часу! Сонячні опіки тобі не загрожують, бо ти в затінку! Ти знаєш, як виглядає море о 7 ранку! І воно найкраще у цей час! Дружина нарешті виспалася і посміхається!" – зізнався Тімур Мірошниченко.