Представники стримінгової компанії та студії Netflix опублікували фінальний трейлер фільму "Король" на своєму ютуб-каналі.

Читайте також: Серіал "Перші леді": стало відомо, яка акторка зіграє роль Мішель Обами

Найцікавіше те, що, у сюжет фільму закладено реалістичні події 1410-х років. Також значна частина стрічки заснована на історичних п'єсах Вільяма Шекспіра. Картина "Король" розповість про життя правителя династії Ланкастерів, зокрема, Генріха V. У головній ролі – номінант на Оскар у 2017 році Тімоті Шаламе.

Він зіграє молодого принца, який відмовився від життя при дворі і жив безтурботним життям до того моменту, поки не помер його батько. Після смерті Генріха IV принцові Геле довелося успадкувати престол і дізнатися, що таке влада зсередини. Він нещадно каратиме ворогів, розгромить французьку армію, а пізніше одружиться з донькою французького короля Карла VI. Завдяки норову та стриженеві він стане одним із найвизначніших полководців і його всі знатимуть як короля Англії Генріха V.

У фільмі також зіграли Джоел Еджертон, донька Джоні Деппа Лілі-Роуз Депп, зірка "Сутінок" Роберт Паттінсон та інші відомі актори.

Дивитися фінальний трейлер фільму "Король": відео

Дивитися перший трейлер фільму "Король": відео