Разом з цим Тесс Холлідей ігнорує будь-яку критику щодо її фігури. Так, днями британський журналіст Пірс Морган вирішив публічно звернутися до Тесс. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: У Киргизстані погрожують розправою 19-річній співачці за кліп у спідній білизні: відео

"Дорога Тесс. Ми не знаємо один одного. Якщо чесно, я ніколи не чув про тебе ще кілька тижнів тому. А потім ти з'явилася на обкладинці Cosmopolitan в зеленому купальнику і передавала повітряний поцілунок під заголовком: "Супермодель гарчить. Тесс Холлідей хоче, щоб хейтери поцілували її в дупу". Це була дуже яскрава, яка заслуговує обговорення обкладинка, тому що при зрості 1,6 м ти важиш понад 150 кілограмів", – пише Пірс.

Журналіст додав, що Тесс страждає від морбідного ожиріння.

Це не я знущаюся над тобою через жир, як тут же напише твоя армія шанувальників. Це просто факт. Медичні установи дають таке визначення всім, хто важить на 50 кілограмів більше, ніж потрібно, або має індекс маси тіла 40 або більше. Це ти. Морбідне ожиріння, як випливає з назви, це дуже серйозне захворювання. Ті, хто страждає від нього, піддаються великому ризику захворювань, в тому числі: діабет, високий тиск, жовчні камені, остеоартрит, серцеві захворювання і рак. Іншими словами, ти можеш померти,
– наголосив Пірс Морган.

Тесс Холлідей відповіла журналісту на своїй сторінці в Twitter.

"Останні два тижні ти був лише одержимий мною. Це дає мені думати про те, що тобі подобаються стрункі дівчата і ти занадто наляканий, щоб визнати це", – відповіла модель.