На жаль, у реальності домашні улюбленці не вміють розмовляти й самі не можуть розповісти нам про те, що їх турбує, зазначає 24 Канал. Однак виробник преміумкормів для собак та котів BRIT подбав про те, аби ми стали на крок ближче до розуміння потреб та бажань пухнастиків.

Читайте також Лише 15 хвилин, але дуже важливо для вас: що кожен господар кота має робити перед сном

Як оцінити стан здоров'я домашнього улюбленця за 5 хвилин

Чеська компанія VAFO, виробник преміумкормів для собак та котів під брендом BRIT, разом з ветеринаром-експертом створили тест "Індекс здоров'я домашнього улюбленця", який за кілька хвилин визначить, чи добре почуває себе котик чи песик, та надасть рекомендації з догляду.

Проходження тесту займає менш ніж п'ять хвилин, але може допомогти власникам подбати про здоров'я та довголіття своїх улюбленців. Опитування збереже час для активних та щасливих моментів, які господарі зможуть провести з тваринами, а про збалансоване харчування та міцний імунітет подбає BRIT.

Також після проходження тесту кожен учасник та учасниця отримають безоплатний гайд зі здорового харчування песика чи котика. Адже здоровий, щасливий і активний улюбленець – мрія кожного власника.

Повноцінне збалансоване харчування бренду BRIT забезпечить довголіття, гарну фізичну форму та імунітет вашого вихованця завдяки системі "профілактика харчуванням". А гайд зорієнтує в основних питаннях щодо раціону: допоможе визначити тип та кількість корму, дієти, підкаже, як оптимально розділити порції та де ставити водичку.

Як тест від BRIT допоможе розвіяти ваші турботи

  • За кілька хвилин надасть детальну рекомендацію по догляду за домашнім улюбленцем – собакою чи котом. Як часто потрібно відвідувати ветеринара, які аналізи необхідно здавати – після проходження тесту відповідальні власники знатимуть усю необхідну інформацію.
  • Повідомить господаря, якщо в улюбленця можуть бути проблеми зі здоров'ям та надасть інформацію про необхідні ветеринарні процедури. У такому випадку після тесту необхідно одразу відвідати лікаря – тільки він зможе підтвердити діагноз і призначити план лікування пухнастика.
  • Надасть рекомендації з підбору кормів – від загальних до дієтичних та гіпоалергенних. У залежності від результату тесту алгоритм порекомендує корм, який найбільше відповідатиме потребам тварини. Продукт можна придбати одразу на сайті BRIT завдяки активному посиланню на потрібне харчування.

BRIT стоїть на захисті імунітету та довголіття собак і котів по всьому світу. Тож долучайтеся до спільноти активних та відповідальних власників тварин. Проходьте тест та дізнавайтеся більше про здоров'я свого котика чи собачки.