Любителі пляжного відпочинку, які не хочуть чекати літа і готові ризикнути, можуть розпочати купальний сезон уже зараз. Щоправда, гарантій на тепле море у всіх обраних нами містами нема. Проте і виключати можливості позасмагати та поплавати теж не варто.

Анталія, Туреччина

Якщо частина Туреччини насправді в Європі, то Анталія – технічно в Азії. Це історичне середземноморське місто. В квітні тут, як правило, дуже хороша сонячна погода більшу частину місяця, яка підходить для засмаги. В місті багато готелів типу "все включено". Завдяки історичному центру Анталія є чудовим культурним напрямком.

Спліт, Хорватія

Спліт – найкраще хорватське місто для туристичної зупинки у квітні. Красивий історичний центр. Орендувати квартиру тут під час відпустки значно популярніше, ніж бронювати готель. А ще й дешевше. У Спліті багато туристів влітку, але в квітні ви ще матимете нагоду спокійно відпочити та насолодитися теплом.

Афіни, Греція

У квітні тут досить сприятливі погодні умови для прогулянок та екскурсій. Основні пам’ятки під відкритим небом, тому гуляти тут влітку надто спекотно. Біля Афін є декілька островів, на які можна вирушити для одноденної екскурсії – Санторіні, Мікос чи Родос. В Афінах у морі можна купатися на всіх пляжах, та розраховувати на надто тепле купання у квітні таки не варто, хоча в cпекотні дні ризикнути можна.

Тенеріфе, Канарські острови, Іспанія

У південно-східній частині Тенеріфе в квітні температура висока, і пляжі там уже заповнені туристами. Канарські острови – єдиний теплий європейський квітневий напрям, і завдячують вони такому клімату своїм близьким розташуванням до Африки. Прогулянки красивою місцевістю, парками і купання на пляжах – ось що чекає уже зараз на вас, якщо ви оберете Тенеріфе.

Мадейра, Португалія

На острові Мадейра в квітні встановлюється тепла сонячна погода. Вода в океані в квітні ще досить холодна + 19°С, що не заважає відчайдушним туристам відкривати купальний сезон. Крім того, туристів в квітні Мадейра вабить ще й фестивалем квітів. Віддаленість Португалії сприяє невеликій кількості подорожуючих. У зв’язку з цим ціни у цей період доволі низькі. Тут чудові готелі і хостели, навіть у нижчому ціновому діапазоні.

Читайте також: Як найпривабливіша пара світу заробляє шалені суми подорожами

Підіб'ємо підсумок по цінах – скільки коштуватиме в середньому один день для одного туриста в зазначених містах з урахуванням ночівлі, харчування, поїздки у громадському транспорті, екскурсії або походу в музей. А також, яка температура повітря очікується впродовж квітня.

Анталія, Туреччина

Середня найвища температура в квітні – 22°С;
Середня найнижча температура в квітні – 11°С;
Середня сума на день – 28 євро.

Спліт, Хорватія

Середня найвища температура в квітні – 17°С;
Середня найнижча температура в квітні – 11°С;
Середня сума на день – 35 євро.

Афіни, Греція

Середня найвища температура в квітні – 20°С;
Середня найнижча температура в квітні – 9°С;
Середня сума на день – 40-45 євро.

Тенеріфе, Канарські острови, Іспанія

Середня найвища температура в квітні – 22°С;
Середня найнижча температура в квітні – 16°С;
Середня сума на день – 35-40 євро.

Мадейра, Португалія

Середня найвища температура в квітні – 21°С;
Середня найнижча температура в квітні – 15°С;
Середня сума на день – 45-50 євро.

Повний випуск програми "Корисні файли" дивіться тут.