Для фотосесії смілива Вільямс приміряла декілька чарівних купальників та костюмів для пірнання під воду, які вдало підкреслювали її спортивні форми. Автором фотоісторії став Річард Фіббс.

Читайте також: Серена Вільямс зіграла на "Ролан Гаррос" в костюмі кішки


Серена Вільямс для Harper's Bazaar

Зіркова матуся, яка 1 вересня 2017 року народила донечку Олімпію від співзасновника сайту Reddit Алексіса Оганяна, також розповіла, що не хотіла би, щоб вона займалась великим тенісом в майбутньому.

"Я не знаю жодного тенісиста, який хоче, щоб його дитина займалася професійним тенісом. Я хочу, щоб вона займалася тим, що їй подобається. Я хочу, щоб її радувала її професія", – відверто розповіла спортсменка.


Серена Вільямс для Harper's Bazaar

36-річна спортсменка також додала, що довгий час боролась з післяпологовою депресією та провела довгих шість тижнів у лікарні через ускладнення після появи первістка.

Чесно кажучи, іноді я приходжу до думки, що я все ще борюся з післяпологовою депресією. Мені здається, про це потрібно частіше говорити публічно і попереджати жінок про "четвертий триместр", який є частиною вагітності. Це був справжній кошмар. Одного разу я не могла знайти пляшечку Олімпії і це так засмутило мене, що я розплакалася,
– зізналася Серена.

Читайте також: Серена Вільямс з маленькою донькою прикрасили обкладинку Vogue: чарівні фото


Серена Вільямс для Harper's Bazaar


Серена Вільямс для Harper's Bazaar


Серена Вільямс для Harper's Bazaar