Крістофер Нолан – п'ятиразовий номінант премії Оскар готовий презентувати світу своє нове творіння. 49-річний англійський режисер гарно попрацював над майбутньою стрічкою "Тенет" (Tenet) і за пів року до прем'єри представив перший трейлер до драматичного бойовика.

Це цікаво: "Жінка у вікні": з'явився перший український трейлер до трилера з Емі Адамс

Головні ролі в картині зіграли Роберт Паттінсон і Джон Девід Вашингтон, а другорядні персонажі дісталися Елізабет Дебікі, Аарону Тейлор-Джонсону, Кеннету Брана та Майклу Кейну.

Деталі сюжету творці вирішила тримати в таємниці, однак з трейлера можна зрозуміти, що герої фільму "Тенет" пов'язаний з міжнародним шпигунством і просторово-часовим континуумом. Здається, Джону Девіду Вашингтону доведеться рятувати світ від Третьої світової війни. Зйомки фільму "Тенет" розпочалися у травні 2019 року в Естонії, однак, що найцікавіше, заради знімального процесу у країні перекрили одну з головних транспортних доріг. А також Естонія не єдина країна, де фільмуватимуть стрічку. Зйомки заплановані ще у Данії, Італії, Норвегії, Великобританії, США та Індії.

Тенет: трейлер українською дивитися онлайн