Сьомий випуск "Голосу країни 10", що завершив етап "сліпих прослуховувань", став найбільш обговорюваним у мережі. На сцену музичного конкурсу вийшла учасниця з Грузії Анжела Кансузян. У прямому ефірі телеканал представив співачку як громадянку незалежної держави Абхазії, показавши прапор самопроголошеної республіки.

Читайте також: На "Голосі країни 10" учасницю з Грузії представили громадянкою Абхазії

Видання "Детектор медіа" звернулося до пресслужби "1+1" з офіційним запитом та отримало аргументацію резонансного інциденту. Представники телеканалу зазначили, що сама Анжела Кансузян під час інтерв'ю зазначила цей регіон своєю батьківщиною.

"1+1" не став виправдовувати некоректну інформацію та визнав свою помилку, запевнивши, що керується виключно нормами міжнародного права. До працівників, які допустили вихід програми в ефір, будуть застосовані суворі заходи дисциплінарного стягнення.

Під час запису інтерв'ю учасниця на запитання про країну походження зазначила саме цей регіон. Телеканал у жодному разі не виправдовує той факт, що некоректна інформація потрапила в ефір, та абсолютно визнає свою помилку, допущену через неуважність. Ми керуємося виключно нормами міжнародного права, і для нас Абхазія є невід'ємною частиною Грузії,
– йдеться у повідомленні.

Абхазія – регіон на заході Грузії. Де-факто перебуває під контролем самопроголошеної Республіки Абхазії за військової підтримки Росії. Де-юре – автономна республіка у складі Грузії, тимчасово окупована Росією для підтримки сепаратистського уряду. Україна офіційно не визнає Абхазію незалежною державою. На 1 березня 2020 року її офіційно визнали 5 країн: Росія, Сирія, Нікарагуа, Венесуела і Науру.

Варто наголосити, що повний сюжет з учасницею Анжелою Кансузян одразу зник з офіційного ютуб-каналу проєкту "Голос країни 10", а натомість опублікували коротку версію виступу без представлення виконавиці. Проте на сцені під час спілкування з суддями дівчина заявила, що приїхала з Абхазії.

Виступ Анжели Кансузян на "Голосі країни 10": дивіться відео онлайн