Героїня Нумі Лапас (найбільш впізнавана завдяки ролі в шведській "Дівчині з татуюванням дракона") – таємний агент світового рівня, яка відійшла від справ через докори сумління щодо провальної операції і, як наслідок, смертей багатьох цивільних. Але у долі інші плани. Обставини вимушують жінку знову братись за небезпечну роботу заради порятунку сотень невинних. На шляху до успіху вона постійно стає на одні й ті ж граблі, але при цьому оточуючі неодноразово добре відгукуються про її "вроджене чуття".

Також у кіно: "Пастка": непередбачувано успішний трилер з елементами гумору

У "Таємному агенті" багато персонажів, жодному з яких вірити не можна. Після того, як глядач здогадується, хто тут головний негідник, стрічка стає доволі нецікавою. І, крім загадки з поганцем, глядача більше нічим "брати". Часи, коли від зупинення таймеру на останніх секундах перехоплювало подих, давно в минулому. При цьому "Таємний агент" також бідний на спецефекти, тому йти за картинкою на цю стрічку не рекомендуємо.

Фільму бракує масштабності, оригінальнішого сюжету і правдоподібності. Коли персонажі діють за шаблонним сценарієм, але хоча б іронізують з цього приводу, то й фільм сприймається краще. "Таємний агент" пронизаний серйозністю. Тут же терористи і біологічна зброя, все по-дорослому. Суб’єктивно, від краплини гумору фільм би лише виграв.

Персонаж, який найбільше приковує увагу – герой Орландо Блума, якому, на жаль, приділили надто мало екранного часу. Якщо решта персонажів типові та трохи картонні, то від Блума віє життям. Ніхто не заперечує, що акторський склад в "Таємному агенті" доволі сильний: окрім Нумі Лапас та Орландо Блума тут ви побачите Майкла Дугласа, Тоні Коллетт, Джона Малковіча. Але ролі прописані недостатньо добре, щоб акторам вдалось продемонструвати весь спектр своїх вмінь. Тому, в даному випадку, постер зі всіма цими іменами лише вводить в оману.

"Таємний агент" можна назвати вторинною стрічкою, яка годиться на одноразовий перегляд і чимось нагадує "Ідентифікацію Борна". Але в цьому і проблема – фільм може лише нагадати вам щось із того, що ви вже бачили. У решті ж – доволі непоганий варіант для вбивання часу. Рейтинг на IMDb – 5,9.

Також у кіно: "Сфера": ми використовуємо соцмережі, а їх використовують проти нас?