29 жовтня з рекордними рейтингами пройшов грандіозний фінал "Танців з зірками", в рамках якого за результатами глядацького голосування кращою танцювальною парою країни із відривом від конкурентів у 20% голосів стали Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко.

Читайте також: Усі виступи Могилевської на "Танцях з зірками": видовищні відео

Переможці "Танці з зірками 2017" Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко: дивитись онлайн виступ – танець Румба

Згідно з даними прес-служби "1+1", шоу "Танці з зірками" очолило списки найбільш рейтингових телепродуктів на українському телебаченні в осінньому сезоні 2017 року.

Після таких успішних рейтингів телеканал вирішив продовжити легендарний проект "Танці з зірками" на другий сезон, який глядачі побачать вже восени 2018 року.

Читайте також: Переможниця "Танці з зірками 2017" Наталія Могилевська: кар’єра та життя артистки

Зазначимо, що за час проекту відео виступів зіркових пар також набирали рекордну кількість переглядів на Youtube. Так, найпопулярнішим виступом серед інтернет-користувачів став хіп-хоп Наді Дорофєєвої та Євгена Кота, який за два місяці переглянуло майже 2 мільйона глядачів.

"Танці з зірками 2017" дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – Хіп-хоп

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.