У новому сезоні "Танців з зірками" глядачі пильно слідкують за двома постійними суддями – хореографом Владом Ямою і балериною Катериною Кухар.

Читайте також: "Танці з зірками 2019" 1 випуск: як минула прем'єра популярного шоу

У новому сезоні від мене можна чекати більше правди. Мені, як і в минулому році, важливо донести учасникам об'єктивну оцінку їхніх танців. Ми всі розуміємо, наскільки проєкт складний фізично і морально. Думаю, учасники при будь-яких обставинах зуміють прислухатися до думок суддів і критики, оскільки це невід'ємна частина проєкту,
– поділився думками Влад Яма.


Влад Яма – суддя "Танців з зірками" 2019 / Instagram / @vladyama_official

В той же час Катерина Кухар зазначила, що завжди стоїть на стороні глядачів, тому вона інколи здається надто вимогливою до танцівників.

У цьому проєкті я завжди і беззастережно на боці глядача, який повинен отримати задоволення від красивого танцю і головного танцювального шоу країни. Коли танець красивий, коли вся країна бачить розвиток і прогрес від ефіру до ефіру, я готова нескінченно говорити компліменти парі,
– додала українська прима-балерина.

Читайте також: Танці з зірками 2019: учасники третього сезону популярного шоу


Катерина Кухар – суддя "Танців з зірками" 2019 / Instagram / @ekaterinakukhar_official

Третім учасником журі став всесвітньо відомий хореограф з Великобританії Франциско Гомес, який ставив номери для Madonna, Will.i.am, Jennifer Lopez, Taylor Swift та інших голлівудських артистів. Раніше він був головним хореографом на британських шоу X-Factor, So You Think You Can Dance, The Voice і America's Got Talent. Організатори проекту "Танці з зірками" випустили яскравий відеоролик, у якому минулорічний суддя MONATIK передає естафету Франциску і пропонує йому зайняти його місце в шоу.

Читайте також: "Танці з зірками 2019": з якими партнерами знаменитості вийдуть на паркет

Я дуже щасливий повернутися в Україну. Для мене це як другий дім, а українські телеглядачі – моя улюблена публіка. Тому я радий, що беру участь у такому чудовому проєкті і з захопленням чекаю, коли почнуться прямі ефіри. Як завжди, від мене тільки щирі враження! ,
– пообіцяв схвильований і талановитий Франциско Гомес.

Окрім участі в проекті, він пообіцяв про ще один сюрприз для українських глядачів: "Багато розповідати поки не буду, але дам підказку. Напевно, все встигли помітити, як я люблю моду. Що ж, час показати Україні пару образів. Або навіть більше..."


Франциско Гомес – суддя "Танців з зірками" 2019 / Фото 1+1

Втім, танцювальний проєкт не припиняє дивувати прихильників. Тож представники шоу оголосили, що відтепер оцінювати виступи учасників буде ще один експерт. Суддівське крісло посів легендарний хореограф Григорій Чапкіс. 89-річний балетмейстер тріумфально повернувся на шоу "Танці з зірками 2019" у 8 прямому ефірі.

Я щасливий, що буду і надалі допомагати учасникам вдосконалювати хореографію, і зроблю все, щоб оцінки були справедливими, а проєкт залишив глибокий слід в серцях глядачів... Бути зараз постійним суддею в цьому шоу – велика честь та відповідальність. Я не можу схибити і маю бути максимально об’єктивним, аби не втратити авторитет,
– поділився Григорій Чапкіс.

Що відомо про шоу "Танці з зірками"?Це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" на українському телебаченні з'явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Тоді ж перемогу отримала співачка Наталія Могилевська та хореограф Ігор Кузьменко. Після цього було проведено ще один сезон, де перемогу отримав комік Ігор Ласточкін та хореограф Ілона Гвоздьова.