У другому прямому ефірі "Танців з зірками 2019" вперше проєкт покинула одна пара: розпрощатись з учасниками та глядачами довелось співачці TAYANNA та Ігорю Кузьменку. Відтак 8 вересня на паркет вийшло 13 пар, які позмагались за місце у наступному етапі шоу.

Читайте також: "Танці з зірками 2019" 3 випуск: як минув ефір, присвячений звільненим полоненим

За правилами, у зоні ризику опинились ті артисти, які набрали найменші бали від зіркових суддів та глядачів. Цього разу похвилюватись довелось співаку Дзідзьо та Яні Цибульській і Серьозі та Аделіні Делі. Однак менше голосів отримала друга пара, відтак репер та його запальна партнерка розпрощались із шоу.

Серьога отримав велику підтримку не тільки від інших учасників проєкту, але й від своєї партнерки Аделіни Делі. Сам артист вирішив мужньо сприйняти поразку, завершивши свою участь у шоу жартом.

"В Україні є чимало шоу, яким треба підняти рейтинг. Тому мені пора", – сказав Серьога.

"Танці з зірками 2019" 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Серьоги та Аделіни Делі

"Танці з зірками"
– це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. У 2019 році суддівські крісла зайняли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті хореографи Влад Яма та Франциско Гомес.

Вперше проект "Танці з зірками" на українському телебаченні з'явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Тоді ж перемогу отримала співачка Наталія Могилевська та хореограф Ігор Кузьменко. Після цього було проведено ще один сезон, де перемогу отримав комік Ігор Ласточкін та хореограф Ілона Гвоздьова.