Наразі Іраклі Макацарія бере участь у розважальному проекті "Танці з зірками 2018". Він разом із танцівницею Яною Заєць щоразу демонструє чудові па в яскравих постановках. Та у вихідний від тренувань день чоловік не відпочиває на дивані, а проводить його в спортивному залі.

Читайте також: Леся Нікітюк зірвала мережу кумедними кадрами з репетицій до "Танці з зірками 2018"

"Завдяки вашому голосуванню ми знову зустрічаємося на проекті наступної неділі! Дякую за підтримку і теплі слова! Сьогодні у нас вихідний і його прийнято проводити для власного задоволення, чи не так? Це не означає, що ми йдемо в кіно, беремо попкорн і запиваємо пепсі. Це, звичайно, теж буде, тільки не сьогодні. Спершу – в спортивний зал, за традицією. Зарядився енергією, викинув емоції, що накопичилися, і можна їхати до друзів", – написав Іраклі Макацарія.

Іраклі поділився ефектним відео у своєму блозі. На кадрах грузинський красень піднімає гантелі та качає свої м'язи. Ефектне відео вподобали понад 35 тисяч користувачів мережі, а сотні людей залишили для Іраклі коментарі, в яких не стримували свого захоплення.

Варто зазначити, що Іраклі не вперше хизується своїм накачаним тілом. На сторінці запального грузина є десятки знімків, де він демонструє мускулисті руки та ідеальний прес.

"Важлива частина мого життя – це спорт. Я люблю не тільки танці, а й біг, тренування, плавання, вейкборд. Спорт може бути задоволенням, а може – важкою працею, і щоб завжди отримувати задоволення від тренувань, потрібно підтримувати збалансований режим харчування, це 80% успіху. Але шоколадка після важкої репетиції ще нікому не шкодила. Здоровий спосіб життя не повинен бути самоціллю, головне – радіти життю", – розповідав раніше Іраклі Макацарія.