Суддя гумористичного проєкту "Ліга сміху" не приховує свою родину від камер та часто публікує сімейні кадри на особистій сторінці в інстаграмі. Зіркою блогу Юрія Ткача зазвичай є донька Єлизавета, проте цього разу шквал обговорення викликало відео з дружиною Вікторією.

Читайте також Дружина Юрія Ткача пофарбувала волосся 5-річної доньки: зірки пояснили причину

Зі стартом літнього сезону в актора розпочалися зйомки ситкому "Одного разу під Полтавою", тому часу на відпочинок з близькими вкрай бракує. Юрій Ткач доводить: коли поряд з тобою кохана людина, місце та погодні умови стають другорядними. Так, під потужною зливою він станцював з дружиною посеред дороги, не приховуючи свого захоплення нею.

Кайфувати можна всюди, було б з ким,
– наголосив Юрій Ткач.

Реакція зіркових колег

Менше ніж за добу відео танцю під дощем підірвало мережу. Його переглянули майже 400 тисяч користувачів інстаграму. Прихильники зірки були в захваті від романтичного вчинку подружжя, який не оминули увагою навіть зіркові колеги коміка.

Так, справжній резонанс викликав коментар балерини Катерини Кухар, яка судила Юрія Ткача в проєкті "Танці з зірками". Вона залишила під відео смайлик з закоханими очима. Актор Гарік Бірча процитував рядки зі своєї пісні "Мокрі і закохані", а лідер гурту "СКАЙ" Олег Собчук написав: "Клас".


Реакція зірок на танець Юрія Ткача з дружиною під дощем / Скриншот з соцмереж