Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Люди пишуть негатив, люди коментують негатив, люди негативно коментують інші негативні коменти. Всіх все не задовольняє: театри будують неправильно, поліцію реформують не туди, дибіл-волонтер замість того, щоб 11 тисяч доларів тратити на тепловізор краще б за ті гроші щось купив дітям загиблих воїнів. Ребров взагалі має повіситись, бо півкраїни може краще нього тренувати "Динамо", політики приймають не ті закони, зрада на кожному кроці і просто "ааа", – йдеться у дописі.

За словами шоумена, після суцільного негативу з соцмереж у нього з'явилось "непереборне бажання видалитись".

Та скільки можна, люди?! Схаменіться! Та вмикайте трохи мізки і думайте, перш ніж щось писати. Бо це "слово", а воно має наслідки. Та майте грам поваги до опонента у будь-якому питанні (за винятком випадків, коли спілкуєтесь з прихильниками "русского мира"). Ну не пишіть ви той негатив без зайвої потреби,
– пише Сергій.

Притула попросив українців не ображати у соціальних мережах людей і не влаштовувати "срачі". А про нещодавні активні розбірки по мовному питанню він зазначив, що кожен негативний та образливий пост робить щасливим агресора.