Світлана Тарабарова

Світлана Тарабарова оприлюднила зворушливі фото з сином в літаку
14 трав
13:16
Популярна співачка Світлана Тарабарова побувала в унікальному заміському комплексі Yellow Planet, що розташований в Київській області. Там вона побувала в ресторані, стилізованому під міні-аеропорт і справжньому літаку з авіасимулятором. Зіркова матуся зробила декілька потішних кадрів, де зображена разом із сином, який неабияк зрадів цій поїздці.
Світлана Тарабарова зізналася, чому досі не показала батькам свою доньку
22 квіт
16:34
Популярна співачка Світлана Тарабарова виховує двох дітей – 2-річного сина Івана та 7-місячну доньку Марію. Батьки зірки досі не бачили молодшу онуку наживо, оскільки живуть у Херсоні та не ризикують їхати до Києва в умовах пандемії.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.