Про це вона розповіла в інтерв'ю шоу "Вечірній Ургант".

Читайте також: Любителі гастролей в Росії Лорак, Повалій, Лобода виступили у Києві на концерті для "Інтера"

Гримери дізналися про мою вагітність на п'ятому місяці. Живіт почав рости, і вони усвідомили, що змінюються параметри. А моя старша дочка дізналася на восьмому. Вона мені весь час говорила: "Мама, ти дуже некрасиво виглядаєш. Ти сильно поправилася. Тобі ж на сцені виступати". А коли я їла, вона підходила і забирала у мене булочки. Коли вона дізналася, Єва ледь не плакала. Вона була такою щасливою. Вона дуже сильно хотіла сестричку,
– зізналася Лобода.

За словами Світлани, вона була впевнена, що назве дівчинку Тільдою.

"Ми узгодили з татом і вирішили, що це буде Тільда", – додала вона, однак ім'я батька дитини артистка так і не розкрила.

Нагадаємо, що досі невідомо, хто став батьком другої доньки Лободи. Однак російські ЗМІ пишуть, що батьком дівчинки є соліст німецької групи Rammstein, 55-річний Тіль Ліндеманн (Till Lindemann). Крім того, прихильники співачки припускають, що Тільду назвали в честь батька.

Згодом Лобода спровокувала чутки про заміжжя. Жінка опублікувала фото, на якому позує з її 7-річною донькою від першого шлюбу Євангеліною, а на руках зірка ніжно тримає новонароджену Тільду, вкутану рожевим пледом. Однак не це привернуло увагу прихильників співачки: на фото видніється чоловіча рука з обручкою.