Невдовзі в зіркового подружжя народиться ще один малюк. Друга вагітність Світлани Тарабарової припала не лише на період пандемії коронавірусу та карантину, а й на масштабний ремонт у новому житлі, заради якого вона 13 років жила в орендованих квартирах. В інстаграм-профілі співачка розповіла, як триває "зіркове будівництво".

До теми Світлана Тарабарова придбала перше житло: ефектні фото маєтку

Родина придбала нерухомість у закритому котеджному комплексі за 7 кілометрів від Києва. Будинок новий, тому облаштовувати його пара буде самостійно. Світлана Тарабарова зауважила, що ідеальний дизайн-проєкт для маєтку вже готовий. Над ним подружжя працювало спільно зі студією дизайну, а робота у домі вже кипить.

На фото, якими зірка доповнила радісний допис, вона позувала з проєктом довгоочікуваного приватного маєтку. Світлана Тарабарова вирішила не розсекречувати всі деталі одразу й зізналася лише про те, які мрії їй вдасться візуалізувати.

Так, у її сина Івана та малюка, який з'явиться на світ вже незабаром, буде простір для розваг та ігор. Про себе артистка також подбала й спроєктувала ідеальну кухню та гардеробну.

Наш майбутній світлий і теплий дім!.. У малих з'явиться простір для ігор, а я нарешті отримаю можливість побудувати кухню мрії та гардеробну кімнату,
– зізналася Світлана Тарабарова.