Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Читайте також: Вуді Аллен зробить перерву в кар'єрі: причина

Згадаємо, прийомна дочка Вуді Аллена – Ділан Ферроу – стверджує, що в 1992 році (коли їй було 8 років) вона стала жертвою сексуального насильства від режисера. Сам Аллен цю інформацію неодноразово відкидав. Варто згадати, що ще в 1993 році суд визнав режисера невинним.

Крім того, прийомний син Вуді Аллена Мозес Ферроу заступився за свого батька і опублікував відкритий лист, в якому звинуватив матір Мію Ферроу в жорстокому емоційному і фізичному поводженні з дітьми.

Зараз Аллен одружений на 47-річній Сун-І Превен. Що цікаво, Сун-І – це прийомна дочка колишньої дружини режисера Мії Ферроу (мати Ділан, яка звинуватила Аллена у сексуальному насильстві) і музиканта Андре Превіна.

У мене ніколи не було потреби розповідати про свою сім'ю у стилі: як все було погано. Але те, що відбувається зараз з Вуді – сумно і несправедливо. Мія скористалася рухом #MeToo і під загальний ажіотаж виставила Ділан як жертву, яку проігнорували. І в результаті кілька нових поколінь, які не чули про той скандал, прочитали про нього, хоча їм цього не потрібно було знати,
– заяивла Сун-І Превен.

Зазначимо, Вуді Аллен спростовує всі чутки про те, що Сун-І – дочка режисера.

"Люди думають, що я був її батьком, раз був одружений на Мії Ферроу. Що я згвалтував її, а потім одружився на своїй зломленій дочці, яка потребує захисту", – розповідає Аллен.


Вуді Аллен і Сун-І Превен разом з 1997 року / Getty