Королівське подружжя Іспанії в рамках свого туру з метою підтримки економічної, соціальної і культурної діяльності після початку поширення коронавірусної хвороби відвідало Вінуесу – місто і муніципалітет в Іспанії, що входить до провінції Сорія в складі автономного співтовариства Кастилія і Леон. Королева Летиція постала перед громадянами та камерами у красивій літній сукні.

Читайте також У кюлотах та босоніжках на платформі: королева Летиція показала стильний діловий образ – фото

Образ королеви Летиції

47-річна королева продовжує приголомшувати прихильників стильним та елегантним вбранням. На черговому заході вона з'явилася у ніжно-рожевій сукні з квітковим принтом. Струнку талію підкреслила за допомогою пояса в тон аутфіту. Поєднала look із коричневими еспадрильями на платформі і шнурівці. Серед аксесуарів її образ доповнювали невеликі золоті сережки та блакитна захисна маска.

Королева полюбляє збирати волосся у хвіст. Цього разу вона зробила саме так. Акуратна зачіска гарно поєдналася із вбранням. На обличчі Летиція зробила насичений макіяж з акцентом на очах.


Королева Летиція у сукні з квітковим принтом / Фото: Getty Images

Король Філіп IV постав поруч із дружиною у смугастій сорочці та сірих штанах. Він доповнив образ коричневим ременем і поєднав вбрання зі світлим взуттям.


Новий вихід королівського подружжя Іспанії / Фото: Getty Images