Суд в Норрістаун, штат Пенсільванія, визнав відомого американського комедіанта Білла Косбі винним за всіма трьома пунктами звинувачення в сексуальних домаганнях з уживанням наркотиків по відношенню до Андреа Костанді, повідомляє The New York Times.


Білл Косбі

За версією слідства, в 2004 році актор дав співробітниці університету Темпл Андреа Констанді наркотики, а потім зґвалтував. Тепер 80-річному акторові загрожує до 30 років в'язниці.

Варто додати, що раніше десятки жінок звинувачували Косбі в тому, що він давав їм сильне снодійне і потім ґвалтував. Однак у більшості з цих звинувачень немає судової перспективи через закінчення терміну давності. До суду на сьогоднішній момент дійшли звинувачення з боку 44-річної Андреа Констанді.

Багато з тих, хто також називає себе постраждалими від рук Косбі, зі сміхом і сльозами відзначали вирок, йдеться в The New York Times. Наприклад, 61-річна Патрісія Стіуер, яка звинуватила Косбі в підсипання наркотиків і нападах на неї в 1978 і 1980 роках, сказала, що вона і її чоловік були в аптеці біля озера Тахо, коли прочитали новину про судовий вирок.

"Ми просто впали в обійми один одного, ми просто плакали", – сказала вона.

Нагадаємо, жінка на ім'я Андреа Костанд заявила, що в 2004 році Косбі зґвалтував її неподалік від свого будинку, попередньо напоївши снодійним. Судовий процес тривав з 2016 року, Косбі визнали винним за трьома статтями, покарання з кожної з них становить до 10 років тюремного ув'язнення.

Хто такий Білл Косбі? Вільям Генрі Косбі молодший — американський гуморист, актор, автор і теле-продюсер та активіст. У 2002 році дослідник Молефі Кете Асанте зарахував Білла Косбі до списку 100 найвидатніших афроамериканців.