Творці "Історії іграшок" та "Суперсімейки" вирішили потішити своїх фанатів новими шедеврами і представляють анімаційний фільм "Уперед" (Onward), прем'єра мультфільму якого запланована на 5 березня 2020 року.

Читайте також: Фільми березня: що подивитися в кіно у перший місяць весни

Головними героями у дивовижній кінокартині постали магічні персонажі – тролі, кентаври, ельфи та інші істоти. Їхнє життя нічим не відрізняється від життя звичайних людей: вони читають газети, виходять на ранкові пробіжки та зляться на єдинорогів, які їдять сміття. Однак головними героями у кінокартині постають два брати-ельфи. Вдвох вони відправляються у подорож. Метою їхньої мандрівки є з'ясувати, чи є у сучасному світі хоч трохи магії.

Фото: IMDb

Однак чи не найцікавіша частина зйомок залишилася за кадром. Як відомо, сценаристом і режисером мультфільму "Уперед" виступив аніматор студії Pixar Ден Скенлон. Якось він розповів відверту історію про те, як народилася ідея створити такий проєкт. Кінотворець зізнався, що коли йому виповнився 1 рік, його батько загинув, тому він майже не пам'ятає його. Проте, коли в дорослому віці Ден почув голос тата на записі відео, до нього одразу ж прийшла ідея створити такий мультфільм. Додамо, що в оригінальній версії головні герої розмовляють голосами Тома Голланда та Кріса Пратта.

"Уперед": дивитися новий український трейлер до мультфільму

"Уперед": дивитися перший український трейлер до мультфільму

"Уперед": дивитися другий український трейлер до мультфільму

"Уперед": дивитися оригінальний трейлер до мультфільму