Сценарист розпочав свою роботу над фільмом ще кілька років тому. Проте тоді проект задумувався як романтична історія про рідне місто. Однак, війна на сході України змусила Брагіна повністю переосмислити концепцію картини.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню Platforma.

"На прицілі у щастя" розповідає про п’ятьох луганчан, які знайшли нове життя в інших містах і професіях.

Ідея фільму прийшла доволі спонтанно. Очевидно, це в мені накопичувалось, а потім прийшов імпульс. Разом з тим, мені здавалось, що на цю тему уже багато хто висловився. Проте, мій колега заперечив, мовляв, у тій концепції, яку я пропоную, ця тема звучатиме по-новому. Тому політичного підґрунтя у моєму рішенні не було. Це певна накопичена інформація,
– розповів сценарист.

Стрічку знімала команда з п’яти людей із бюджетом, що покривав лише транспортні витрати на поїздку до локацій. Та вже рік інтенсивної роботи Брагін представив публіці свій фільм.

Читайте також: "Зоотрополіс" VS "Чужий": фани представили свій варіант мультфільму

"Після прем’єри до мене підійшов молодий чоловік, сказав, що займається просуванням українських фільмів у Прибалтиці. Він запропонував перекласти фільм англійською мовою і посприяти його показу за кордоном. Можливо, це приведе до того, що люди елементарно загуглять, дізнаються, що є таке місто Луганськ і що з ним відбулось протягом останніх трьох років. Часто знання людей за кордоном про події в Україні викривлені пропагандою, а у моєму фільмі – історії героїв із перших вуст. Проте, для мене важливо, аби цей фільм послужив, в першу чергу, тим, хто в Україні", – поділився Брагін.

Наразі команда, яка працювала над фільмом, планує зробити тур по українським містам, аби стрічка виконала свою соціальну функцію. Тобто за словами сценариста, "зіграла" на місцях, стала темою для обговорення, для зустрічей. А потім вже її викладуть для загального доступу на Youtube. Брагін не виключає й того, що картину покажуть на центральних телеканалах.

Читайте також: Як озвучують ролі в "Нікчемний Я" Катя Осадча і Майкл Щур: кумедні відео