Представникам телеканалу HBO не звикати до успіхів їхніх прем'єр. Кожен новий шедевр стає кращим, ніж попередній. Саме так трапилося з "Чорнобилем". Американці реалістично відзняли 5 епізодів серіалу, після чого прихильники чекають на продовження. В інтерв'ю для ТСН сценарист, якого кілька разів звинувачували у плагіаті, розповів, чи варто чекати на нові сезони.

Читайте також: Серіал "Чорнобиль": як виглядали головні герої в реальному житті – фотопорівняння

Питання щодо продовження кінострічки у фанатів з'явилося не дарма, адже на телеканалі HBO в назві серіалу вказано: "Чорнобиль, перший сезон". Однак Крейг Мезін розвіяв підозри, тим самим заперечивши чутки про зйомки документальної 6 серії.

Ні, я думаю, ми розказали цю історію так добре, як могли. І дуже важливо залишити її саме такою. Правда в тому, що для мене це більше, ніж просто серіал. Я думаю, це так для багатьох – це історія справжніх людей, які жили і помирали. Дуже важливо вчасно зупинитися, не загравати з цією історією,
– зазначив Крейг Мезін.


Скріншот

Після цього сценарист додав, що насправді він зачарований цією частиною світової історії і у нього немає сумнівів, що рано чи пізно він повернеться до неймовірних сюжетів Східної Європи.

Ще не знаю, коли, але про Чорнобиль я сказав все, що хотів,
– доповнив американський сценарист.